Toekomstvisie Terschelling TS25 gaat inspraak in


TS25_logo_2Wil je nog een keer naar Terschelling en ben je benieuwd hoe men jou een aangename en onbezorgde vakantie wil laten beleven? Dan is het voor jou zeker interessant om de Toekomstvisie voor Terschelling (TS25) eens door te nemen.

Want het ontwerp TS25 is nu klaar. Het is het resultaat van een uitgebreid proces in het afgelopen jaar over de vraag hoe Terschelling zich zou moeten ontwikkelen op weg naar 2025. De visie is niet alleen interessant voor de gasten, het geeft ook antwoord op belangrijke vragen die onder de bevolking leven, zoals:

  • kan ik later op een prettige wijze oud worden op het eiland?
  • hoe kunnen we onze jeugd voor het eiland behouden?
  • wat gaat er gebeuren met onze voorzieningen?
  • welke ruimte krijg ik als ondernemer de komende jaren?
  • wat heeft onze jeugd aan scholingsmogelijkheden in 2025?
  • wat is onze bijdrage aan de energiedoelstellingen?

Op 20 januari en 4 februari 2016 worden op Terschelling over TS25 inspraakavonden georganiseerd. Daar kan iedereen aan meedoen en met elkaar in gesprek over de toekomstvisie. Alle meningen tellen dus iedereen kan, in de periode dat het ontwerp van de Toekomstvisie TS25 ter inzage ligt, zijn of haar zienswijze kenbaar maken aan de raad. Doe dus mee en geef je mening.


Meer informatie over de toekomstvisie TS25 is hier te vinden.

Dit delen
facebooktwittergoogle_pluslinkedinmailfacebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

About the author: Jan-Theun Visser

Leave a Reply

Your email address will not be published.